SURAMU Bireysel Gelişim & Sanat Atölyes 3 Takipçi | 27 Takip
Kategorilerim

ATÖLYE ÇALIŞMALARIMIZ

EĞİTİMLERİMİZ

Diğer İçeriklerim (6)
Tüm içeriklerim
Takipçilerim (3)

Teta Şifa Tekniği Nedir?

2012-08-05 21:42:00
Teta Şifa Tekniği Nedir? |  görsel 1
Teta Şifa Tekniği Nedir? |  görsel 2

 

Bizim içimizde hangi duygular varsa onları hayatımıza bir mıknatıs gibi çekeriz. Bunlar sevgi gibi olumlu duygular veya üzüntü, gücenme, öfke, nefret gibi olumsuz duygular da olabilir. Bilinçaltımız olumlu olumsuz duygu arasında farkı bilmediği için her duyguyu gerçekleşmesini istediğimiz bir şey olarak algılar ve kabul eder ve bize hayatımızda bunları deneyimleyebileceğimiz benzer olaylar ve kişileri getirir.

İçimizdeki duyguların bir kısmı bu hayatımızda yaşadıklarımızın sonucunda oluşurlar ve bunların birçoğunu bilinçli olarak farkındayızdır. Ancak duygularımızın bir kısmı ise genetik olarak atalarımızdan devralmış olduğumuz olumlu, olumsuz duygulardır. İçimizde varolan duygularımız hayatımızda bizi rahatsız edip engellemedikleri sürece yolumuza devam edebiliriz. Bizi rahatsız eden duyguları ise artık bir 'yük' olarak taşımamıza gerek yoktur.

Teta Şİfa Tekniği çabuk ve pratik bir şekilde derin blokajlarınızı bulmanızı ve bilinçaltınızı yeniden programlamanızı sağlar. Teta Şifa Tekniği gerçeğinizi kendiniz tekrar yaratmanızı ve kendi istediğiniz şekildeki dünyada yaşamanıza yardımcı olur. Bu şekilde hislerinizi ve inançlarınızı tekrar oluşturabilirsiniz.

Birçok kişi bu teknikle muhteşem açılmalar, başarılar, sağlık ve mutluluk yaşamışlardır. Bir örnek olarak, hayatınızda daha fazla para isteyebilirsiniz, para için dua edebilirsiniz, para ile ilgili her türlü yazıyı okuyup, kurslara katılabilirsiniz ama hala yeterli paranız olamayabilir. Bu neden olabilir? Bizim en derin, en köklü inançlarımız yaşadığımız dünyamızı şekillendirir. Eğer hayatınızda birşeyi istiyorsanız veya ihtiyacınız varsa, yarattığınız gerçek ona yeterli kadar sahip olmadığınızdır. Hayatınızın herhangi bir alanında tüm halinizle varolabileceğiniz haliniz olamıyorsanız, Teta Şifası Tekniği çok seveceğiniz bir hayat yaratmanız için sizi güçlendirir. Teta Şifa Tekniği dört seviyede arınma sağlar:

- Öz inanç düzeyi ( Core belief level)- Genetik düzey ( Genetic level ) - Geçmiş düzey ( History level ) - Ruhsal düzey ( Soul level )

Blokajlar bir düzeyde yada aynı anda birkaç düzeyde olabilir. Bu dört düzeyde de problem silinir ve temizlenirse tam bir iyileşme gerçekleşebilir. Eğer geleneksel yöntemlerle cevap alamıyorsanız, derin arınma sağlayan Teta tekniğini denemenizde fayda olabilir.

Teta Şifa Tekniği Ne Yapabilir?

Teta Şifa Tekniği çabuk ve pratik bir şekilde derin blokajlarınızı bulmanızı ve bilinçaltınızı yeniden programlamanızı sağlar. Dolaşıp durup birşeyi istemek yerine, bilincinize bu şeye sahip olmanın nasıl bir his olduğunu öğretin - ve bu şekilde enerjiyi hayatınıza çekin.

Teta Şifası ile "Ben başarıdan korkuyorum" veya "Başarmak yanlıştır" zihin programınızı "Başarı benim en yüce hakkım" programı ile değiştirmek çok kolaydır. Bu çalışma ile gerçekleşen sonuçları hayatınız boyunca hissedersiniz.

  • Sınav kaygısı/endişe ile başetme
  • Motivasyon
  • İlişkiler & İletişim
  • Kilo verme
  •  

Neden "Teta Şifası" ? " Teta" bilimadamlarının bedenin çok derin bir meditasyon halindeyken girdiği beyin dalgasına verdikleri isimdir. Teta şifası yaptığınızda beyniniz hemen teta dalgasına girer. Bu Teta durumunda siz görebilir, duyabilir ve çalışma yapabilirsiniz. Herkes teta durumuna girmeyi öğrenebilir.

Teta Şifası oldukça kolaydır. Teta şifası uygulayıcısı Teta Tekniği kullanarak Teta durumuna hızlı şekilde girer. Bu durumda sorular sorabilirsiniz, örneğin "neden bu kişi hasta?" veya "Bu kişinin başarısını ne engelliyor?" ve cevabı görebilir veya duyabilirsiniz. Cevap şöyle olabilir: "onlar sağlıklı olmayı (veya başarıyı) haketmiyorlar ". Kişiye sonra uygulayıcı tarafından bunu nasıl hakedebileceği anlatılır.

Çoğu zaman hastalıkların kökten iyileşmeleri için kişinin inançlarını değiştirmesi önemlidir. "Sağlıklı olmayı haketmiyorum" gibi bilinçaltı inançları ve nefret, öfke ve gücenme gibi hisler hastalıkları yaratır ve bedenin kendini iyileştirmesini engeller. Her örnekte, bir durumu yerinde tutan çekirdek inanç belirlenir - ve o anında değiştirilir.

Teta Şifa Tekniği Nereden Gelmiştir?

Teta Şifası yetenekli şifacı Vianna Stibal tarafından 10 sene evvel kendini mucizevi bir şekilde kanserden anında iyileştirdiğinde bulunmuştur. Binlerce kronik ve ölümcül hastalığı olan kişilerin iyileştirdiğinde, Vianna Teta Şifa tekniğini geliştirerek bunu kolayca öğrenilecek güçlü bir şifa tekniği haline getirmiştir.

90
0
0
Yorum Yaz